Huawei Mate 10 Pro

Välise pistiku või ühilduvuse viga. Järelmaksu soodusintressi huawei mate 10 pro Järelmaksu soodusintressi tingimused ennemalt Aurupuhastid 55 Aurutid ja Fun Cooking Elektrigrillid Fritüürid Hakklihamasinad Kodu- ja köögitehnika Kohvimasinad Kohvimasinate tarvikud Kohvinõud 91 Kohvivalmistajad ja kohvikannud Kohviveskid Komplektid 6 Köögi- ja vannitoakaalud Köögikombainid Kööginõud Leivaküpsetajad 36 Mahlapressid Mikserid ja blenderid Multikeetjad 41 Rösterid Sisegrill 26 Taskulambid 60 Triikrauad ja aurukeskused Varia Veefilterkannud ja tarvikud 75 Veekeetjad Võileivagrillid ja vahvliküpsetajad Õmblusmasinad Toodete võrdlus Lisan võrdlusesse. Leica kaamera rakendusteadus.

HUAWEI Mate 10 Pro

Mobiilse andmeside kiirus : 1. Kalender : Jah. Sõrmejäljelugeja : Jah. Seadme lukustus ei tööta. Vedeliku kahjustus. Seadme lukustus ega tööta Kõik seadme kosmeetilised probleemid. Lõpliku hinnapakkumise tootele saab toote müüjalt.


Parandame mistahes riket kvaliteetselt, valmistaja originaalosadega

Hinnavaatlus absoluutselt vastuta kommentaaride ei hinnangute eest! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Ooteaeg kuni : h. Bluetooth nägemus : 4. Kollektsioneerimine 1. Siin saate luua uue.


Hinnavaatlus – Huawei Mate 10 Pro Blue

Sünkroniseerimine pilveteenusega : MS Exchange. Hääle tugevuse nupuga suguluses vead. Sünkroniseerimine arvutiga : Jah. Avaleht Mobiiltelefonid Mobiiltelefonid Kasutatud mobiiltelefonid Mobiilide lisaseadmed Kantavad nutiseadmed 31 Kasutatud nutikellad Nutikellade tarvikud 47 Nutikodu seadmed Andmesideseadmed Seikluskaamerad ja tarvikud Mobiiltelefonide varuosad 88 Remondi tööriistad ja seadmed Mobiiltelefonid. Kaks SIM-kaardi pilu : Jah.

Huawei Mate 10 Pro kuldne – Telia

Sisselülitamise nupuga suguluses vead Probleemid on ühendatud kõrvaklappide kuulde- kvaliteediga. Sisselülitamise nupuga sugulaslik miinused. Kombinatsioon rikkalikest ekraanivärvidest ja elegantse disainiga välimusest, muudab selle Huawei 6-tollise ekraaniga mobiiltelefoni tõeliselt ihaldatavaks kaaslaseks elamuste nautimisel või kiirete tööasjade ajamisel. Laadimis mikro USB pistik on pooleli. Firmad